راهنمای خرید دستگاه ردیاب خودرو

ضرورت استفاده از ردیاب خودرو:

با گسترش روز افزون جمعیت انسان به تبع تعداد خودرو ها نیز افزوده می شود. از این رو تامین امنیت خودرو امروزه یکی از مسائل مهم روز می باشد. مخصوصا در بازار ایران که خودرو ها با قیمت های بالا خریداری می شود و در صورت به سرقت رفتن سرمایه بزرگی از شما نابود می شود.

یکی از بهترین روش های  امنیتی در حفظ اتومبیل از دست سارقان داشتن ردیاب خودرو می باشد. این دستگاه ها با دارا بودن امکانات منحصر به فرد،

موقعیت خودرو شما را در صورت به سرقت رفتن بلافاصله بر روی نقشه نمایش داده و همچنین قابلیت خاموش کردن از راه دور را دارا می باشد.

از ویژگی های دیگر ردیاب خودرو شنود صدای داخل ماشین می باشد. بدین صورت که شما به راحتی می توانید صدای درون ماشین رو شنیده و از اتفاقات داخل ان مطلع شوید. همچنین در بعضی از مدل ها قابلیت دیدن داخل خودرو نیز ممکن شده است.

قیمت ردیاب خودرو قیمت دستگاه ردیاب خودرو ردیاب ماهواره ای خودرو ردیاب خودرو ارزان قیمت ردیاب خودرو خرید ردیاب خودرو

حال که با معرفی ردیاب خودرو آشنا شدید به راهنمایی در رابطه با خرید این دستگاه می پردازیم.

راهنمای خرید ردیاب خودرو:

۱- کشور سازنده:

این محصول دارای مدل های مختلف و با ویژگی های متفاوتی می باشد. کشورهای بسیار این محصولات را تولید و به بازار عرضه می کنند، اما آنچه که باید بدانید بیش از ۹۰ درصد دستگاه موجود در ایران ساخت کشور چین می باشد و به ندرت شما دستگاه های اورجینال و ساخت کشورهای همچون آمریکا و یا اسرائیل را در ایران پیدا می کنید. هر چند بسته به مدل بعضا دستگاه های چینی وارداتی توسط شرکت های معتبر ایرانی کاملا قابل رقابت با نمونه های مشابه در کشور های اروپایی و آمریکایی می باشد. تنها کافیست از شرکت های معتبر خرید نمایید.

۲- عملکرد دستگاه:

بعد از نصب کامل دستگاه و قرار دادن سیم کارت از اپراتور های مختلف همچون ایرانسل ، رایتل ، همراه اول بدین صورت ارتباط برقرار می شود، شیوه کنترل این دستگاه به چندین صورت می باشد، فرض کنید خودرو شما به سرقت رفته است و دستگاه درون خودرو شما می باشد، حالا برای خاموش کردن دستگاه تنها کافیست یک پیامک با کد مخصوص ارائه شده به شماره سیم کارت ارسال نمایید، و یا آنکه با استفاده از MMS قابلیت ارسال تصاویر درون ماشین امکان پذیر می باشد.

اما نکته ی که خیلی باید به آن توجه نمود، پنل مدیریتی می باشد. بدین صورت که پس از خرید محصول به شما یک نام کاربری و رمز عبور ارائه خواهد شد.

شما با مشخصات داده شده به داخل پنل مدیریتی موقعیت یابی ردیاب خودرو وارد می شوید. و موقعیت خودرو خود را بر روی نقشه مشاهده می کنید. متاسفانه بسیار از شرکت های ارائه دهنده محصولات ردیاب خودرو از پنل های مدیریتی شرکت های چینی استفاده می کنند و معمولا هم به علت نبود سرور درون کشور و مشکلات ناشی از بومی نبودن سامانه خطاهای بسیار در ارائه موقعیت دستگاه دارند. البته شرکت های معتبر از سامانه های طراحی شده توسط متخصصین داخلی و بر روی سرورهای داخلی استفاده می کنند. شرکت تکسا ردیاب جزء محدود شرکت های می باشد که پنل های مدیریتی کاملا بومی شده ارائه می کند .

قیمت ردیاب خودرو قیمت دستگاه ردیاب خودرو ردیاب ماهواره ای خودرو ردیاب خودرو ارزان قیمت ردیاب خودرو خرید ردیاب خودرو   قیمت ردیاب خودرو قیمت دستگاه ردیاب خودرو ردیاب ماهواره ای خودرو ردیاب خودرو ارزان قیمت ردیاب خودرو خرید ردیاب خودرو

انواع مدل ردیاب خودرو :

تنوع این محصولات بسیار زیاد می باشد، به طوری که هر شرکت یک مدل خاص ارائه می کند. اما ما در اینجا تا حد امکان به معرفی انواع این ردیاب ها می پردازیم.

مدل ردیاب های خودرو TC_201 تا TC_204 توسط شرکت تکسا ردیاب ارائه می شود، این نوع ردیاب ها به گفته ی خود شرکت وارد کننده

دارای مشخصات زیر می باشد:

  1. ارسال تصاویر درون خودرو
  2. شنود و ضبط صدا درون خودرو
  3. پنل موقعیت یابی فارسی و کاملا اختصاصی و میزبانی شده بر روی دیتاسنترهای ایرانی
  4. پشتیبانی از تمامی سیم کارت ها
  5. قابلیت خاموش کردن با استفاده از SMS
  6. دارای اپلیکیشن های موبایلی
  7. قابلیت نمایش موقعیت بدون اینترنت

قیمت ردیاب خودرو قیمت دستگاه ردیاب خودرو ردیاب ماهواره ای خودرو ردیاب خودرو ارزان قیمت ردیاب خودرو خرید ردیاب خودرو   قیمت ردیاب خودرو قیمت دستگاه ردیاب خودرو ردیاب ماهواره ای خودرو ردیاب خودرو ارزان قیمت ردیاب خودرو خرید ردیاب خودرو   قیمت ردیاب خودرو قیمت دستگاه ردیاب خودرو ردیاب ماهواره ای خودرو ردیاب خودرو ارزان قیمت ردیاب خودرو خرید ردیاب خودرو

و موارد بسیار دیگر که می توانید در سایت فروشنده به نشانی های narc.ir و cartracker.ir مشاهده نمایید.

خرید ردیاب شحصی

این مقاله کامل تر خواهد شد..